سبز امنیت انتشار اطلاعیه اطلاعات اخبار سیاسی و اجتماعی

سبز: امنیت انتشار اطلاعیه اطلاعات اخبار سیاسی و اجتماعی

مقامات واشنگتن کره شمالی را به نقض تحریمهای شرکت ملل متهم کردند

مقامات واشنگتن کره شمالی را متهم کردند که با انتقال قاچاقی فرآوردهای نفتی، تحریمهای شرکت ملل متحد را نقض کرده است. مقامات واشنگتن کره شمالی را..

ادامه مطلب

وزیرخارجه آمریکا به کره شمالی سفر می کند

‘مایک پمپئو’ وزیر خارجه آمریکا هفته آینده با نشانه پیگیری مساله غیراتمی شدن کره شمالی بعد از اجلاس سران دو کشور، به پیونگ یانگ سفر می کن..

ادامه مطلب

احتمال اخراج یک وزیر انگلیس به علت دیدارهای محرمانه با مقامات اسرائیلی

یک وزیر دولت انگلیس به علت دیدار های محرمانه‌اش با مقامات اسرائیلی با خطر اخراج مواجه شده است است.  احتمال اخراج یک وزیر انگلیس به علت دیدا..

ادامه مطلب

آمریکا شرکت اطلاعات ارتش پاکستان را به ارتباط با گروه‌های تروریستی متهم کرد

رئیس ستاد یکسان ارتش آمریکا در اظهاراتی شرکت اطلاعات ارتش پاکستان موسوم به ISI را متهم کرد که با گروه‌های تروریستی ارتباط دارد.  آمریکا شر..

ادامه مطلب

ژاپن و هند به طور یکسان علیه کره شمالی گام برمی‌دارند/ جامعه جهانی پیامی قاطع به کره شمالی بدهد ، شینزو آبه

هند و ژاپن به طور یکسان از کره شمالی درخواست کردند که برنامه‌های موشکی و هسته‌ای خود را متوقف کند. شینزو آبه: ژاپن و هند به طور یکسان علیه کره ..

ادامه مطلب

بحران مالی تیم محافظان ترامپ

سرویس مخفی آمریکا که نیروی امنیتی مسئول حفاظت از رئیس‌جمهوری و مقام‌های ارشد ایالات متحده هست، به خاطر سفرهای طولانی ترامپ و خانواده‌اش دچار مسئله مالی شده..

ادامه مطلب

آتش‌سوزی گسترده و انفجارهای مهیب در یک انبار مهمات در ترکیه

به گزارش عصرایران به نقل از وب سایت شبکه سکای نیوز عربی، یک انبار مهمات متعلق به یک پادگان نظامی ارتش ترکیه در نزدیکی مرز سوریه دچار آتش سوزی گسترده ..

ادامه مطلب