سبز امنیت انتشار اطلاعیه اطلاعات اخبار سیاسی و اجتماعی

سبز: امنیت انتشار اطلاعیه اطلاعات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی توضیحات عارف در مورد ژن خوب

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه این روزها افاضاتی در اینترنت در خصوص بحث ژن خوب شده است است گفت: از مصاحبه پسرم به اندازه کافی در فضای توام با بداخلاقی سوءاستف

توضیحات عارف در مورد ژن خوب

توضیحات عارف در مورد ژن خوب

عبارات مهم : برنامه

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه این روزها افاضاتی در اینترنت در خصوص بحث ژن خوب شده است است گفت: از مصاحبه پسرم به اندازه کافی در فضای توام با بداخلاقی سوءاستفاده شده است هست.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در حاشیه جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران به ارائه توضیحاتی راجع به مصاحبه پسرش و به دنبال آن مطرح شدن بحث ژن خوب در رسانه ها و اینترنت و بیان انتقاداتی به این عنوان پرداخت.

توضیحات عارف در مورد ژن خوب

وی در پاسخ به این پرسش که نظر شما در خصوص بحث ژن خوب چیست گفت: نظر خوبی در این باره ندارم فکر می کنم افاضاتی که در این روزها در اینترنت انجام شده است است به قدر کافی کفایت می کند.

نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این پرسش که آیا توصیه ای به فرزندتان در این باره نداشته اید، گفت: همان توصیه ای که به تمامی جوانان دارم را به فرزند خود نیز می گویم این که چقدر موثر باشد و یا نباشد را نمی دانم.

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه این روزها افاضاتی در اینترنت در خصوص بحث ژن خوب شده است است گفت: از مصاحبه پسرم به اندازه کافی در فضای توام با بداخلاقی سوءاستف

وی افزود: در این باره به اندازه کافی بحث شده است هست. مصاحبه ای انجام شده است که در فضایی توام با بداخلاقی از آن سوء استفاده شده است هست. ایشان به هر حال همواره شاگرد ممتاز بوده اند در هر مسابقه ای در دوران دبستان شرکت کرد اول شده؛ این عنوان را در مصاحبه اش مورد اشاره قرار داده و گفته که این مسئله را از پدر و مادرم به ارث برده ام که آنها نیز در تمامی مقاطع شاگر اول بوده اند.

در ادامه خبرنگاری از عارف پرسید که آیا شما به علت بیان این صحبت تذکری به پسرتان نداده اید؟ چون از این صحبت تلقی می شود که جامعه را طبقه بندی کرده هست. سوالی که عارف ترجیح داد با سکوت به آن پاسخ ندهد.

رئیس فراکسیون امید در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص علت تغییرات در ترکیب هیئت رئیسه این فراکسیون گفت: آقای پزشکیان به علت درگیری های بسیار در هیئت رئیسه در این دوره کاندیدا نشدند. آقای صادقی نیز ترجیح دادند به علت اهمیت کار فراکسیون براق سازی و ماموریت حساس این فراکسیون زیاد وقت خود را صرف فراکسیون براق سازی کنند؛ به همین علت جهت هیئت رئیسه فراکسیون امید کاندیدا نشدند.

توضیحات عارف در مورد ژن خوب

عارف در پاسخ به پرسش دیگری راجع به طرح انتقادات بعضی از اعضای فراکسیون امید نسبت به عملکرد فراکسیون مستقلین در رای اعتماد به وزرا گفت: همانطور که فراکسیون امید براساس سازوکار خود عمل می کند سایر فراکسیون ها نیز مبتنی بر سازوکارشان کارها خود را انجام می دهند؛ لذا ما هیچ گله ای از دیگر فراکسیون ها نداریم.

خبرنگار مجددا از عارف پرسید که این پاسخ شما در حالی است که بعضی از اعضای فراکسیون امید بعضی از نمایندگان عضو فراکسیون مستقلین ولایی را به زدو بند متهم کردند. عارف در پاسخ به این پرسش گفت: ان شاءالله زدوبند و باج خواهی نبوده است و هرکسی بنا به تکالیف سیاسی و ملی خود رای داده است.

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه این روزها افاضاتی در اینترنت در خصوص بحث ژن خوب شده است است گفت: از مصاحبه پسرم به اندازه کافی در فضای توام با بداخلاقی سوءاستف

رئیس فراکسیون امید در پاسخ به پرسش دیگری راجع به برنامه های این فراکسیون در سال دوم فعالیتش جهت برطرف انتقادات نسبت به عملکرد این فراکسیون، گفت: انتقاد امری طبیعی جهت کسانی است که فعالیت می کنند. اگر قرار باشد انتقادی مطرح نشود بهتر است کاری هم صورت نگیرد.

وی تاکید کرد: حقیقتا فراکسیون امید در تمامی صحنه ها حضور تاثیرگذار داشته است و توانسته انسجام بسیار خوبی را در تمامی مباحث مطروحه داشته باشد.

توضیحات عارف در مورد ژن خوب

عارف به برگزاری جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید و تعیین اعضای تازه هیئت رئیسه این فراکسیون اشاره و اظهار کرد: اعضای فراکسیون امید روز گذشته با رای خود به عملکرد فراکسیون صحه گذاشتند. طبیعتا ما در آینده جهت اصلاح شرایط جلساتی را برگزار خواهیم کرد تا در نهایت فراکسیون بتواند امورش را با جدیت پیش ببرد.

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه فراکسیون امید در سال دوم کاری اش برنامه محوری را در سرلوحه کارش قرار داده هست، افزود: نشانه ما پیگیری برنامه ها و وعده های داده شده است به مردم در وقت انتخابات و به دنبال آن انجام کارها در چارچوب برنامه ششم توسعه و اهداف دولت هست؛ جهت این عنوان پیگیری چند پروژه جدی به خصوص در حوزه معیشت و اقتصادی را در دستور کار داریم.

عارف در پاسخ به پرسش دیگری راجع به تلاش بعضی از نمایندگان جهت اعمال محدودیت در کار خبرنگاران و عکاسان مجلس گفت: اگر قرار به اعمال محدودیت در منزل ملت جهت خبرنگاران باشد، طبیعتا نمی توان انتظار داشت که آنها حضوری جدی در دیگر بخش ها داشته باشند؛ لذا امیدوارم هیئت رئیسه این پرسشها را برطرف کند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به پرسش دیگری راجع به معرفی نشدن وزیر پیشنهادی علوم گفت: طبیعتا بهتر بود که سال تحصیلی با حضور وزیر علوم شروع می شد. اکنون به هر دلیلی این اتفاق نیفتاد ولی انتظار ما این است که مدیر جمهور هرچه سریعتر و بعد از اتمام تعطیلات مجلس وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کند تا این وزارتخانه تعیین وظیفه شود.

واژه های کلیدی: برنامه | هیئت رئیسه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs