سبز امنیت انتشار اطلاعیه اطلاعات اخبار سیاسی و اجتماعی

سبز: امنیت انتشار اطلاعیه اطلاعات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تمرکز ترامپ بر فعالیت‌های بی‌ثبات کننده کشور عزیزمان ایران است

مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی است ترامپ نه تنها بر توافق هسته ای، بلکه بر تمامی فعالیت‌ های بی‌ ثبات کننده کشور عزیزمان ایران تمرکز دارد.

تمرکز ترامپ بر فعالیت‌های بی‌ثبات کننده کشور عزیزمان ایران است

تمرکز ترامپ بر فعالیت های بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : امنیت

مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی است ترامپ نه تنها بر توافق هسته ای، بلکه بر تمامی فعالیت های بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران تمرکز دارد.

به گزارش مهر به نقل از «واشنگتن اگزمینر»، «هربرت مک مستر» مشاور امنیت ملی آمریکا امروز پنجشنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «اِن بی سی» ادعا کرد که «دونالد ترامپ» مدیر جمهور کشورش نه تنها بر برنامه هسته ای ایران، بلکه بر تمامی فعالیت های بی ثبات کننده پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز تمرکز دارد.

تمرکز ترامپ بر فعالیت‌های بی‌ثبات کننده کشور عزیزمان ایران است

مشاور امنیت ملی آمریکا در این باره اعلام کرد که دولت ترامپ سیاستی را راجع به کشور عزیزمان ایران دنبال می کند که بر تمامی فعالیت های این کشور متمرکز است و همانند «باراک اوباما» مدیر جمهور پیشین این کشور، صرفاً دلواپس توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران نیست.

«هربرت مک مستر» ادامه داد: تفاوت رویکرد ترامپ در توافق هسته ای، این است که وی رویکردی وسیع در قبال کشور عزیزمان ایران دارد. به نظرم پیشتر رویکرد موجود در قبال ایران، رسیدن به این توافق بود؛ حال آنکه تمرکز مذکور و درحال شکل گیری در آن زمان؛ به مثابه یک تمرکز سیاسی بود.

مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی است ترامپ نه تنها بر توافق هسته ای، بلکه بر تمامی فعالیت‌ های بی‌ ثبات کننده کشور عزیزمان ایران تمرکز دارد.

وی در ادامه به شبکه تلویزیونی «اِن بی سی» گفت: ولی در حال حاضر این عنوان جهت ما مهم است که چگونه می توانیم رویکرد خود در قبال کشور عزیزمان ایران را با یک روش گسترده تر جهت بررسی به آنچه پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال انجام بوده و در این مسیر خاورمیانه را گرفتار می کند، همسو شود.

این مقام آمریکائی تأکید کرد که مسأله ماندن و یا خروج ترامپ از برجام، با راهبردی صریح و موسع متناسب است که هدفش بررسی واکنش‌ها بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران می باشد.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید بر خلاف ۸ گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی راجع به پایبندی کشور عزیزمان ایران به تعهدات خود در برجام و نظام بازرسی های این نهاد بین المللی مدعی شد: بازرسی ها زیاد قدرتمند نیستند؛ لذا باید در گام اول این توافق به صورت دقیق اجرا شود و بدترین عنوان این است که توافق مذکور به پوششی جهت دستیابی کشور عزیزمان ایران به توان هسته ای مبدل شود.

تمرکز ترامپ بر فعالیت‌های بی‌ثبات کننده کشور عزیزمان ایران است

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | تمرکز | توافق | فعالیت | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs